Top Wood Windows, s. r. o.

 

Produkty > Vchodové dveře > Barvy

Dokonale zušlechtěný povrch

TWW dlouhodobě spolupracuje s dánským výrobcem laků a barev na dřevo - firmou DYRUP-GORI. Více než 100-letá tradice dánského výrobce řadí tuto společnost mezi významné firmy specializované na povrchovou úpravu dřeva.

Povrchová úprava výrobků TWW - 3-SYSTÉM.

První stupeň: Pro základní ošetření povrchu se používá hloubková impregnace GORI 356. Jedná se o bezbarvou impregnaci, která proniká do hloubky 1mm v ploše a 10mm z čela. Zajišťuje izolaci proti vodě, zabraňuje tvorbě plísní, vzniku hniloby a chrání dřevo proti napadením škůdci a bakteriemi.

Druhým stupeň: Základování. Provádí se produktem GORI 411 . Jedná se o barevný egalizovaný základ. Znamená to, že barva obsahuje zvýšené množství pigmentů, což zajišťuje rovnoměrné zabarvení okenních dílů a zamezuje tvorbě fleků. Produkt GORI 411 také obsahuje látky ochraňující dřevo proti hnilobě, plísním, bakteriím a škůdcům.

Třetí stupeň: Je konečný lak GORI 897. Jedná se o lak s příměsí až 25% polyuretanu. Kvalitu povrchové úpravy garantuje vysokotlaká technologie nástřiku a klimatizovaná lakovna. Tento lak nové generace má schopnost pružně reagovat na drobné změny objemu dřeva vlivem vlhkosti. Lépe odolává mechanickému poškození povrchu a výrazně snižuje možnost poškození povrchu při neodborné manipulaci. Dlouhou životnost barvy je možno ještě prodloužit námi dodávaným renovačním prostředkem. Obnova nátěru je jednoduchá. Zajistíme i dodávku barev nebo přímo provedeme renovaci.

U modelů oken STANDARD TERMO a LUXUS nabízíme za příplatek dvoubarevné provedení, zevnitř lazurovací odstín, zvenku odstíny dle vzorníku RAL.

SMRK - vzorník barev (akrylátové vodou ředitelné laky DYRUP-GORI)

BíláBoroviceDub světlýKaštan tmavýKaštan tmavýListová zeleňMedModřínOřech světlýOřech tmavýPalisandrPřírodní dřevoRubínTabákTeakTřešeň

MERANTI - vzorník barev (akrylátové vodou ředitelné laky DYRUP-GORI)

AfromosiaDunkelbraun 04EscheFichteLarche 04MahagoniMerbau 04Walnus

Euro-okna ELEGANT,DŘEVOHLINÍK - smrk, borovice - vzorník barev (akrylátové vodou ředitelné laky DYRUP-GORI)

Exterier hliník (výběr ze vzorníku barev)

ALU 9007ALU C31 nerezALU douglashellALU eicheRAL 5014RAL 6016RAL 7001RAL 8014

Interiér - dřevo (interier design) - (jen pro interierovou stranu dveří)

ID bílá 07ID buk 07ID royalrot 07ID růžová 07ID šedá 07ID transparentní 07ID třešeň 07ID zelená 07

Upozorňujeme na odstínové odlišnosti vzniklé při zobrazování barev na monitoru.