Top Wood Windows, s. r. o.

 

FIRMA > Odborné články

www.periskop-pribram.cz

Spokojený zákazník je nejlepší reklama

Okresní hospodářská komora představuje po měsíci dalšího ze svých členů, tentokrát firmu ANLUX TWW Tochovice.

Patnáctý rok svého působení začíná firma ANLUX TWW Tochovice – specialista na dodávky a montáže dřevěných a dřevohliníkových oken. Celá historie firmy je dosud spojena pouze se značkou TWW (TOP WOOD Windows – nejlepší dřevěná okna). Tato značka je zárukou kvalitních výrobků s dlouholetou životností a minimální údržbou, což je právě doloženo praktickým užitím výrobků v uvedeném počtu let. Okna dodaná zákazníkům na začátku působení firmy ještě stále nepotřebují renovaci povrchové úpravy, neboť aplikace barev průmyslovým způsobem je dlouhodobě stálá. To je jeden z hlavních rozdílů, kterými se okna TWW liší od konkurence. Druhým takovým rozdílem je použití výhradně kvalitních vstupních materiálů, hlavně dřeviny. Firma se nikdy nedala cestou nejlevnějších výrobků, ale vždy upřednostnila kvalitu a potažmo dlouholetou životnost s minimální údržbou. „To je hlavní důvod, proč nás potencionální zákazníci jen zřídka najdou v inzerátech nebo na letácích ve svých schránkách, kde se většinou prezentují výrobky zaměřené na nejnižší ceny. Naše okna prodávají spokojení zákazníci, kteří nás doporučují dále, a to je ta nejlepší reklama“ uvádí jednatel firmy Vladimír Bláža.

Firma připravila pro své zákazníky v letošním roce několik novinek. Na úspěšně uvedený model termookna pro nízkoenergetické a pasivní domy TOP TERMO (vlisovaná izolace do dřevěné části rámů) navazuje další specifický výrobek – dřevokarbonové okno – zatím pracovní název pro principiálně nový typ okna asymetrické konstrukce s použitím modifikovaného termizovaného hranolu. Jde o tepelně upravený dřevěný hranol napuštěný výhradně přírodními oleji, vosky a živicemi. Okna z tohoto materiálu jsou ekologická a dodávají se v bezúdržbovém provedení. Pokud je potřeba povrch tohoto okna oživit, stačí ho jen jemně přebrousit a přeleštit.

Významnou část dodávek tvoří dřevohliníková okna, která jsou mezi zákazníky stále více oblíbená. Bezúdržbový hliník z venkovní strany a krásné přírodní dřevo v barevných lazurách či jen v bezbarvém laku z interiéru, to je ideální kombinace. Zákazníci se nemusí bát ani již dnes klasických eurooken, neboť příměs polyuretanu v současně používaných barvách zaručuje renovaci barev v doporučených 15-letých cyklech. Obnova laku v tomto období je velkou předností dřevěných oken, neboť konkurenční PVC výrobky jsou již většinou na konci svojí životnosti. Pak se určitě vyšší pořizovací cena zmíněných výrobků s vyšší užitnou hodnotou stává nižším celkovým nákladem než je tomu u PVC.

Firma ANLUX TWW nabízí eurookna s dvojskly, termookna s trojskly, dřevohliníková okna a speciální výrobky pro náročné zákazníky, vše ze dřeviny smrk, borovice, meranti, dub či jiné výběrové dřeviny. Zákazníkům je vždy doporučeno optimální provedení pro jeho stavbu v přiměřené investiční hodnotě, od oken do bytů až po speciální výrobky např. moderního bezrámového zasklení. V sortimentu jsou dřevěné vchodové dveře, garážová vrata (i dřevěná) a doplňky (rolety, žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu, markýzy atd.).

Výhodou je, že u firmy ANLUX TWW je nyní nově možno vybrat a také porovnat výše zmíněná okna od několika českých významných výrobců (TWW, VEKRA, ALBO) a také rakouského partnera - firmy SAGEDER. S výběrem firma poradí na základě znalostí výrobků i samotné výroby uvedených značek a tak se k zákazníkovi dostane optimální provedení dle jeho představ v ověřené a zaručené kvalitě.

OHK (PR)

Stavitel.iHNed.cz  27. 4. 2010  06:57  (aktualizováno: 26. 4. 2010  14:08)

Nové termookno snižuje spotřebu energie

Praha, 27.4.2010

Společnost Window Holding, česká jednička na trhu otvorových výplní, která sdružuje značky VEKRA, OTHERM a TWW, představila novinku - dřevěné okno IV84 TOP TERMO značky TWW. Nový produkt se vyznačuje mimořádnými tepelně-izolačními vlastnostmi a je určen zejména pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Okno IV84 TOP TERMO přináší úsporu energie bez nutnosti dalšího rozšiřování stavební hloubky. Unikátní konstrukce profilu ze smrkového hranolu obsahuje vloženou vrstvu tepelné izolace. Tepelně a zvukově izolační vlastnosti jsou podpořeny dvojitým těsněním. Okno je doplněno mikroventilací (možnost zimního a letního větrání) a standardně osazeno kováním s bezpečnostními prvky.

"Jsme přesvědčeni že nové dřevěné termookno představuje ideální produkt pro zákazníky, kteří chtějí šetřit energii ať už s ohledem na své peněženky nebo v zájmu ochrany životního prostředí,“ uvedla Milena Symůnková, produktová manažerka Window Holding. "Jeho vlastnosti byly detailně testovány a optimalizovány pro použití v moderních nízkoenergetických a pasivních domech, které se stávají stále populárnějšími a rozšířenějšími.“

Nové okno IV84 TOP TERMO je dodáváno v provedení Standard Termo, Luxus nebo Elegant. Hodnota Uw celého okna činí 0,7 W/m2K (při použití standardního trojskla Ug = 0,5 W/m2K), respektive 0,61 W/m2K (při použití trojskla Ug = 0,4 W/m2K). Zvukový útlum Rw dosahuje 33 dB. Společnost Window Holding představila okno IV84 TOP TERMO značky TWW na Brněnských stavebních veletrzích 2010.

 

Specifikace výrobku:

- čtyřvrstvý lepený smrkový hranol s vloženou vrstvou tepelné izolace 
- stavební hloubka 84 mm
- okenní kování SIEGENIA AUBI s bezpečnostními prvky 
- čtyři polohy otevírání pomocí jedné kliky - otevřeno, zavřeno, sklopeno a mikroventilace (zimní a letní větrání) 
- na přání zákazníka distanční sklolaminátový rámeček SWISSPACER nebo TGI 
- celoobvodové těsnění v drážce křídla, v rozích pevně spojené, trvale pružné 
- hliníková termookapnice, eloxovaná, s úplným přerušením tepelného mostu 
- přídavná okapnice na křídle
- dvojité těsnění

Dřevěné okno IV84 TOP TERMO značky TWW

Stavitel.iHNed.cz Autor/ři: Jiří Kučera, Stavitel

 

 

 

Odborné články