Top Wood Windows, s. r. o.

 

Firemní aktuality > zaručeně česká okna

  „Zaručeně česká okna“ koupíte u TWW

Tradiční značka dřevěných oken a dveří TWW se připojila k projektu Asociace českých výrobců oken „Zaručeně česká okna“. Pomocí jednoduchého nástroje, který najdete na www.zaruceneceskaokna.cz si můžete ověřit, zda Váš potenciální dodavatel oken a dveří vyrábí své produkty skutečně v ČR.

Stále více zákazníků koupí levně okna vyrobená a dovezená ze zahraničí. Často se ale lákavá pořizovací cena stane po čase noční můrou. Zajištění servisu takových oken může být pro zákazníky zdrojem nepříjemných komplikací.

 

Značka TWW jako tradiční český výrobce eurooken špičkové kvality poskytuje svým zákazníkům jistotu, že se výrobce o jejich okna postarají i v případě, že partner značky se dostane do problémů. Proto zákazníci dostanou s dodávkou produktů také Certifikát garance původu oken a dveří.

Značka TWW je součastí společnosti Window Holding a.s., největšího výrobce oken a dveří v ČR, který jako zakládající člen Asociace českých výrobců oken www.acvov.cz, podporuje její snahu přispět k propagaci českých výrobků.


Okna TWW to jsou okna s vůní dřeva. Oslovte nás svou poptávkou. Okna a dveře Vám ZDARMA zaměříme a připravíme nabídku na míru Vašim požadavkům.

 


NEČEKEJTE AŽ NA ZIMU


Anlux TWW - Dřevěná termookna

• 04.04.2023


 

 *** JARNÍ SLEVY *** 

 

  mimořádná příležitost    

     konec 15.4.2023     


» celý text

 

• 28.07.2021


NOVÁ MOBILNÍ KANCELÁŘ

přijedeme se vzorky za Vámi

» celý text

 

• 01.04.2013


    O FIRMĚ, O OKNECH

 

» celý text

 

• 03.09.2012


  ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA


 *VLASTNÍME CERTIFIKÁT* 


» celý text

» všechny aktuality


» Formulář poptávky