Top Wood Windows, s. r. o.

 

Firemní aktuality > o firmě

NOVINKA  - Od 1.4.2013 jsme rozšířili naší nabídku také o výrobky VEKRA. Naši zákazníci si mohou porovnat jednotlivé výrobky i jejich cenovou úroveň. Na jednom místě najdete široký sortiment dřevěných, plastových, hliníkových a dřevohliníkových oken vždy jen v prověřené kvalitě. Nejnižší ceny oken u nás nehledejte, ty jsou vždy spojeny s méně kvalitním výrobkem. Nabízíme Vám ale nejnižší ceny kvalitních výrobků s dlouholetou  prověřenou životností.

O OKNECH :

    Když stavíte nový dům nebo pouze renovujete vaše stávající bydlení, rozhodně je třeba klást velký důraz na výběr oken. Vždyť to jsou právě okna, která spojují interiér domu s okolní přírodou. Z přírody si musíme vzít to dobré (světlo, teplo, čerstvé ovzduší) a nechat ji tam zase to horší (zimu, vítr, sychravo, déšť či sních). To musí nová okna zvládnout a my se snažíme pro každý dům v rámci ekonomických možností investora vybrat nejoptimálnější model. Doba klasických oken již dávno skončila. V  dnešní době hrají prim právě termookna TWW. Zárukou úspor při vytápění a dlouhé životnosti oken je kvalita profilu a kvalita výroby. Všemi těmito parametry námi dodaná okna bezesporu disponují. Termookna TWW musí splňovat veškeré náležitosti podle normy CSN 730540, tato norma se týká tepelné ochrany budov. Pro upřesnění, u klasické novostavby se spotřeba tepla ročně pohybuje v rozmezí od 80 do 140 kWh/m2. Nizkoenergetické domy jsou na tom o hodně lépe, jelikož jejich spotřeba tepla. se pohybuje již pod 50 kWh/m2.  Nejlepší konstrukci v tomto ohledu mají pasivní domy vybavené termookny TWW, kde spotřeba tepla na vytápění ročně činí méně než 15 kWh/m2. My máme v nabídce řešení pro všechny typy staveb v různém estetickém provedení.

 

O NÁS :

  Spojení ANLUX TWW s.r.o. (autorizované obchodní zastoupení) a Window Holding a.s.(od 1.1.2010 nový majitel největšího českého výrobce eurooken, dnes již bývalé společnosti TOP WOOD Windows) probíhá již 15 rokem.  Výhodou je, že jsme zákazníkovi přiblížili kompletní servis z Beskyd přímo do středu Čech. Zajišťujeme zde poradenskou, obchodní, montážní i servisní činnost na kvalitní dřevěná okna a dveře v systému Euro IV-68, IV-84 a dřevohliníková eurookna IV-86 a IV-119. Více než 400 000 ks vyrobených oken a dveří v moderním výrobním závodě v Zašové na Vsetínsku je zárukou prověřené kvality, výroba zde byla zahájena již v roce 1994. Firma ANLUX TWW s.r.o. si již několik let drží primát ve Středočeském kraji, polohou své provozovny má však také velký podíl v Jihočeském a Západočeském kraji. Pro naše zákazníky, kteří nás vyhledávají z Prahy a jejího okolí, jsme velmi častým dodavatelem, jelikož vzdálenost 30 minut od Prahy se téměř vždy ekonomicky vyplatí.

 

WINDOW HOLDING a.s.

Společnost Window Holding a.s. vznikla spojením a právní fúzí tří nejvýznamnějších výrobců otvorových výplní v České republice, čímž se stala největším výrobcem oken na českém trhu.
 
Během krátkého období dokázala společnost Window Holding zvýšit tržní podíl na tuzemském trhu a v současné době je jednou z nejlépe prosperujících okenářských společností v České republice.
 
Společnost prezentuje tři značky, a to Vekra, Otherm a TWW a může se pyšnit svými 5 moderními závody, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a na Moravě v Zašové. Celkem v této společnosti pracuje okolo 1000
zaměstnanců.

 

 

VEKRA

VEKRA je vlajkovou značkou společnosti Window Holding a je považována za jedničku na českém trhu, na kterém existuje již více než 18 let. Značka Vekra představuje kompletní portfolio výrobků ze všech materiálů včetně hliníkových fasádních systémů a je zaměřena na koncového zákazníka. Obchodní síť této značky má více než 70 obchodních zastoupení po celé ČR

 
 
 

   

TWW

TWW (Top Wood Windows) má nezastupitelnou roli v portfoliu Window Holding jako prémiová značka dřevěných otvorových výplní. TWW je specialista pro zakázkovou i sériovou výrobu nejen klasických dřevěných, ale i špičkových dřevohliníkových oken a dveří. Existuje na trhu již 16 let a je silnou značkou v regionu Morava Otvorové výplně této značky jsou prodávány prostřednictvím sítě externích obchodních partnerů, kterých je více než 70 po celé ČR.

NAŠÍM CÍLEM JE KVALITA

   Dřevo je přírodní materiál, který člověka provází od nepaměti. Dřevěná okna na domech byla v minulosti konstruována tak, aby vydržela celá desetiletí a také vydržela. Abychom Vám i nyní zaručili dlouhou životnost a bezproblémový provoz, při výrobě používáme jen kvalitní drevěnou surovinu, kterou si sami vybíráme i zpracováváme. Právě tím a moderní technologií se stálým dozorem ve výrobě jsme slovo KVALITA spojili s výrobky značky TWW. Moderní dřevěná okna jsou na tom s živostností ještě lépe - impregnace, laky a lazurovací nátěry spolu s dokonalou technologií dokáží prodloužit životnost těchto oken o mnoho let. Na povrchové úpravě oken a dveří si dáváme velmi záležet, impregnujeme po dílech před spojením dřeva, aby impregnace pronikla také do čelního dřeva, které je nejchoulostivější.

 

    Dřevo také výborně izoluje a jeho minimální tepelná roztažnost ho předurčuje jako velmi vhodný materiál pro výrobu oken a dveří. Právě smrk a borovice jsou pak nejčastějším materiálem pro výrobu termooken, abychom ale mohli nabídnout větší výběr, používáme ještě meranti (asijské dřevo známé svojí přírodní odolností a krásnou kresbou). Žádný s alternativních materiálů, jako je kov či kombinace plastu s kovem, se dřevěným oknům nevyrovná.

Anlux TWW - Dřevěná termookna

• 30.03.2024


 

 *** ZIMNÍ SLEVY *** 

 

  mimořádná příležitost    

  II. etapa do 30.3.2024  


» celý text

 

• 01.02.2024


REFERENČNÍ STAVBA ROKU

Soláň  2024

» celý text

 

• 28.07.2021


NOVÁ MOBILNÍ KANCELÁŘ

přijedeme se vzorky za Vámi

» celý text

 

• 01.04.2013


    O FIRMĚ, O OKNECH

 

» celý text

» všechny aktuality


» Formulář poptávky